HABERLER » Haberler / Duyurular » ALV Müzik & Sanat Festivali

ALV Müzik & Sanat Festivali

Sevgili Arkadaşlar,

Umarım hepiniz çok keyifli bir yaz geçirmişsinizdir.

Avusturya Liseliler Vakfı olarak bu yıl ikincisini düzenlediğimiz ALV Müzik ve Sanat Festivali 14-15 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleşecektir. İstanbul’da Eylül ayları hep sanat dolu geçer; bu yıl da Artweeks@Akaretler, Arter’in açılışı, Contemporary İstanbul ve İstanbul Bieanali arasında bizim festivalimiz de müzik ve sanat açısından kendisine yer bulmaya çalışacaktır.

Bu festivalin tek düzenlenme amacı, geçen yıl da olduğu gibi, Avusturya Lisesi'nden mezun olmuş ve yurt dışında, Avusturya ve Almanya’daki üniversitelerde eğitim görme hakkı kazanmış genç kardeşlerimize destek sağlamaktır. Geçen yıl Matura ortalamaları çok yüksek olan 2 genç Avusturya Liseli kardeşimize Almanya ve Avusturya'daki üniversite eğitimlerine devam edebilmeleri için destek olmaya başladık. Bu yıl bu sayıyı üçe çıkartmak istiyor ve sizlerin yoğun ilgi ve desteğini bekliyoruz. Bunun için de süper bir program hazırladık, festival afişlerini sizlerle paylaştık.

Kerem Görsev, Selen Beytekin & Standarts, Önder Focan ve Melis Sökmen...  Ayrıca 25 Avusturya Liseli sanatçının katıldığı 2. Avusturya Liseli Sanatçılar Karma Sergisi'nde okuldaşlarımızın yaptıkları güzel eserleri görüp sahip olabilirsiniz. Sergideki eserlerin satış bedelleri tamamen bu fona kalacaktır. Eserler ile ilgili dijital kataloğa bu linkten ulaşabilirsiniz.

Festival süresince alkollü ve alkolsüz içecekler ikramımız olacak. Bahçedeki yiyecek standlarında ise küçük bir bedel karşılığında değişik lezzetler tadabileceksiniz. Davetiyelerin bağış karşılığı temin edileceği festivalimize bir günlük katılım için 125.- TL bağış yapmanızı istiyoruz.  Ödeme nakit, banka havalesi ve kredi kartı ile yapılabilmektedir. Bu yıl, online kredi kartı ile ödeme opsiyonumuz da devreye girmiştir. Telefonla, banka ile uğraşmak istemeyen arkadaşlarımız da doğrudan  https://fonzip.com/alv/alv-kultur-ve-sanat-festivali linkinden sorunsuzca secure ödeme yöntemi ile bağış yapabilirler.

Tüm sorularınız ve bilet alımlarınız için aşağıdaki numaralardan bizleri arayabilirsiniz:

İbrahim Temo: 0542 432 34 01 -  Coşkun İnsel: 0542 313 84 55
Dilek Azizoğlu: 0532 352 27 52) - Nüket Uluköy: 0533 481 97 25
Avusturya Liseliler Vakfı: 0212 292 39 70

Haydi Avusturya Liseliler... Hepinizi ve misafirlerinizi bekliyoruz.

Sevgilerimizle,

İbrahim Temo (AL 77)
Avusturya Liseliler Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı

                                        

Bölümle ilgili diğer başlıklar

Copyright © 2019 Avusturya Liseliler Derneği
Designed by: OrBiT