HABERLER » Haberler / Duyurular » NOVITAS Turizm İle KÜLTÜRLER BEŞİĞİ ÖZBEKİSTAN TURU (Vizesiz) (20-28 Nisan) - Gülsen (Perçin) Kırbaş (AL 77)

NOVITAS Turizm İle KÜLTÜRLER BEŞİĞİ ÖZBEKİSTAN TURU (Vizesiz) (20-28 Nisan) - Gülsen (Perçin) Kırbaş (AL 77)

AL 77 mezunu Gülsen Kırbaş (Perçin)’ın kurucusu ve sahibi olduğu NOVITAS Turizm ve Seyahat Acentası, 21 yıldır kesintisiz olarak yurtiçi ve yurtdışı kültür turları düzenlemektedir. Birçoğu ilk kez NOVITAS tarafından geçekleştirilmiş olan özgün tur rotaları, kaliteli rehberlik hizmetiyle birleşerek, seçkin deneyimlere dönüşmektedir.

Gülsen Kırbaş ve NOVITAS Turizm, yıllardan beri Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerine yaptıkları gezileri, Avusturya Liselilerle paylaşmış olmaktan mutluluk duymaktadırlar. Geçmiş yıllarda olduğu gibi, bu yıl da Gülsen Kırbaş, 33 yıllık profesyonel rehber ve sanat tarihi uzmanı olarak, kendi oluşturduğu özgün İstanbul, Anadolu ve yurtdışı tur programlarını tüm AL’lilerle ve arkadaşlarıyla paylaşmaktan mutlu olacaktır.

2018 yurtdışı turlarımızdan “Kültürler Beşiği Özbekistan Turu (Vizesiz) (20 – 28 Nisan)” sizlere anımsatmak isteriz. İstanbul günübirlik ve tüm diğer turlarımızı acentemizden sorunuz....

                                                       
Son yıllarda ciddi bir tur destinasyonumuz haline gelen Özbekistan, artık uzmanlaştığımız ve her geçen yıl turizmde attığı büyük adımlarla çok keyifli ve görülesi hale gelen bir ülke... Türk-İslam sanatının ve felsefesinin doğum yeri olan Semerkand, Buhara, Ortaçağ'ın adeta donup kaldığı Hiva şehri, modern Özbek kültürü ve mimarisinin, İslam mimarisi ve kültürüyle uyum içinde harmanlandığı, Orta Asya'nın meropolü Taşkent, harika yemekler, güleryüzlü dost ve uygar insanlar, insanın aklını başından alan el sanatı ürünleri, çarşılar, pazarlar.. Böylesi keyifli ve insanı iyi hissettiren bir Türk ve Müslüman ülkeyi henüz görmediğinize eminiz... Hala Özbekistan'ı görmediyseniz, size 20-28 Nisan'da harika bir fırsat sunuyoruz, sınırlı sayıda yerlerimiz için hemen başvurun..


Detaylar için : http://novitas.com.tr/turlar/ozbekistan-20-28-nisan/

2018 yurtiçi ve yurtdışı tur programlarımız için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz sayıda kapalı gruplarınız için acentamızı arayabilirsiniz.

Novitas Turizm ve Seyahat Acentası
İnönü cad. Ebe Hanım sok. No: 8/5
Gümüşsuyu 34427, İstanbul-Türkiye
Tel: 0212 251 28 08 (pbx) Faks: 0212 292 08 78, 0542-558 37 57
E-mail: info@novitas.com.tr / www.novitas.com.tr

Bölümle ilgili diğer başlıklar

Copyright © 2019 Avusturya Liseliler Derneği
Designed by: OrBiT