HABERLER » Haberler / Duyurular » Wiener Schnitzel am Bosporus - Palais Yeniköy, 15 Haziran 2013

Wiener Schnitzel am Bosporus - Palais Yeniköy, 15 Haziran 2013

 

 

Palais Yeniköy’de yarın akşam düzenlediğimiz Wiener Schnitzel am Bosporus organizasyonumuzu hava muhalefeti nedeniyle konsolosluğun büyük salonunda gerçekleştireceğiz. Geçen yıl bahçede uyguladığımız banklı/sıralı oturma düzenini burada da tekrarlayacak, akşam saatlerinde yağmurun durması durumunda terasları da kullanabileceğiz.

Etkinliğimiz 18:00’de başlayacak. Wiener Schnitzel, Kartoffel Salad ve Apfelstrudel’dan oluşan mönü açık büfe servis edilecek. Geçtiğimiz yıl konuklarımızın büyük beğenisini kazanan Rumi Project grubu, bu yıl da canlı performansıyla bize eşlik edecek.

Geceye katılım ücreti kişi başı 90.- TL’dir (limitsiz yerli içki ve mönü dahil).  

Sizlere, Palais bahçesinde keyifli bir Boğaz akşamında birlikte olmayı teklif ediyoruz. Rezervasyon bilgilerinizi 0212-260 30 48 / 260 30 87 ve 0533-498 04 35 numaralı telefonlardan Dernek Sekreteri Özlem Yeşildağ’a bildirebilir, ödemelerinizi kredi kartı talimatı veya banka havalesi/EFT ile yapabilirsiniz. Banka bilgilerimize http://www.avusturyaliseliler.org/content.asp?id=21&dil=tr linkinden ulaşabilirsiniz.

Birlikte güzel bir akşam geçirme dileğimizle...

* Avusturya Başkonsolosluğu'nun himayesinde, Avusturya Lisesi’nin desteğiyle gerçekleştirilecek etkinliğimizin geliri sürekli duyurduğumuz gibi ALD Eğitim Bursları Fonu'na ve üyelerimize çeşitli sağlık hizmetleri sunan Avusturya Hastanesi’ne  bağışlanacaktır.

 

Bölümle ilgili diğer başlıklar

Copyright © 2024 Avusturya Liseliler Derneği
Designed by: OrBiT